WAAROM EEN WORKSHOP SMARTPHONE FOTOGRAFIE VOOR JOUW BEDRIJF?
Je weet dat online zichtbaarheid belangrijk is, maar welke foto’s zijn nu de juiste voor jouw website en/of social media? Hoe maak jij het verschil? Het antwoord is eenvoudig: met foto’s die laten zien wie jij bent en jouw bedrijf versterken. Laat jij elke foto iets zeggen over jou en jouw bedrijf? Dan val je op en zul je meer likes en klanten krijgen. Dat wil jij toch ook?
Tijdens de workshop leer jij alles wat je nodig hebt om die perfecte foto’s te maken.
In gesprekken met ondernemers komt de vraag: welke camera heb ik nodig of kan het ook met mijn telefoon regelmatig voorbij. Smartphones zijn steeds geavanceerder geworden in het maken van mooie beelden en ongeveer 85% van alle foto’s maken we met onze SmartPhone. Het apparaatje, dat je (bijna) altijd bij je hebt en JA, ik verzeker je, je kunt die mooie beelden echt maken met jouw mobiel (en dat hoeft echt niet de nieuwste te zijn…)
- Datum, 02 juli 2025 / 28 augustus 2025
- Tijdsuur van 10.30 uur tot 16.00 uur
- Locatie Hermelijnkoog 23 Alkmaar / de Professionalista HUB
- De kosten bedragen € 299,00, (exclusief btw en inclusief koffie/thee met iets lekkers, een lunch en een digitale hand-out).
EARLY BIRD ticket € 179,00
Klik hier voor jouw ticket