Aanbod van Professionalista’s

Voor Professionalista’s, maar ook voor alle andere vrouwelijke ondernemers. Nee, voor alle vrouwen, voor JOU!

Kijk eens lekker rond. Scroll door het aanbod wat je op deze pagina vind.
‘Onze’ Professionalista’s doen echt zulke toffe, goede dingen en laten hier een ontzettend mooi aanbod aan jou zien en jij kunt hier gebruik van maken.
En ben je een Professionalista, dan zit hier ook nog een fijne korting (of extra’s) aan vast.

Via deze pagina heb je de mogelijkheid om het aanbod direct aan te schaffen. Bovendien brengt de link bij het aanbod je naar het profiel van de Professionalista, waar je meer te weten komt over haar expertise en ondernemerschap.

Wil jij als Professionalista jouw aanbod hier zichtbaar maken?
Sluit je aan bij Professionalista PINK of GOLD
en deel jouw geweldige aanbod met een breed publiek!

Aanbod

Zicht Ontwerp

Zichtbaar in één dag  – jouw website neerzetten in jouw huisstijl.

Try-Out prijs voor vrouwelijke ondernemers € 279,00 (normaal € 450,00)

Een, op locatie, verdiepende workshop van twee dagdelen waarin je een website neerzet in jouw huisstijl

Deze workshop is perfect als je de basis van je Merk hebt staan, en snel een website wil neerzetten.

We gaan:

  • Je website bouwen in wordpress
  • Thema installeren, je huisstijlkleuren toevoegen.
  • Concrete stappen zetten richting een website die klopt, waar je trots op bent en die na het tweede dagdeel gelijk online kan.
  • Je krijgt van mij een voorbereidende mail zodat we in dagdeel 1 gelijk aan de slag kunnen.

Locatie: de Professionalista HUB – Alkmaar

Lieselotte Bogaard

Boost je uitstraling in 1 dag

€ 50,00 korting (€ 547,00 ipv € 597,00)

Als ondernemer is jouw uitstraling belangrijk om klanten aan te trekken. Het is tijd om serieus aan de slag te gaan met jouw uitstraling.

Met Boost je Uitstraling in 1 dag help ik je om te ontdekken welke kleuren, pasvormen en stoffen het beste bij jou én jouw bedrijf passen, zodat je voortaan alleen nog maar kleding draagt die jou laat stralen!
Ik kijk samen met jou welke kleding jouw innerlijke en uiterlijke kwaliteiten benadrukken.

Geen tijd meer verspillen voor je kledingkast. Jij verlaat deze dag met jouw persoonlijke stijl, waarmee je een onvergetelijke indruk maakt op jouw (potentiële) klanten.

Locatie: in overleg.

Mind&Fit Lifestyle & Mindset Coaching
Marije Klungel

Mindful Me-Time (full-day experience)

Voor Professionalista’s € 199,00 (normaal € 229,00)

Als oprichter van MiND&FiT help ik vrouwen om hun innerlijke rust terug te vinden en belemmerende patronen te doorbreken. Na jaren van persoonlijke groei‑trajecten en opleidingen in NLP, hypnose, ademcoaching en wandelcoaching, heb ik een 1 daagse retraite samengesteld die zowel zacht als diepgaand is — precies wat jij (als drukbezette vrouw) nodig hebt om weer vol energie én zelfvertrouwen te stralen.

Voor Professionalista’s: Een transformerende dag vol hartopenende rituelen (cacao‑ & vuurceremonie), innerlijk werk met The Inner Work‑kaarten, voedende lunch, mindful wandelen in de natuur en ademhalingsoefeningen.
Je verlaat de dag met meer rust, energie, helderheid en verbinding — precies wat jij als vrouwelijke ondernemer nodig hebt om met focus en zelfvertrouwen te ondernemen.

Locatie: Groningen

Dyane Jager - Bstamina. Geeft bedrijfspresentatie tijdens Professionalista Netwerk Club - Lunch, Learn & Connect. 24 januari '25

Bstamina
Dyane de Jager

Een traject op maat voor zzp’ers/mkb-ers die hard groeien of hun bedrijf willen verkopen.

Voor Professionalista’s 10% korting op jouw pakketprijs.

Ik ben groeistrateeg voor groeiende (en bloeiende) zzp-ers en mkb-ers die structuur nodig hebben en begeleiding op operationeel en financieel vlak gedurende hun groeiperiode. Tevens help ik je bedrijf verkoopklaar te maken en begeleid ik gewenst ook de gehele verkoop. Van begin tot na de overdracht.

Omdat je weet wat er op je pad gaat komen, je bent voorbereid en doordacht en kan je energie volledig op je doel leggen ipv op de onverwachte zaken die gaan spelen.

Locatie: in overleg.

van Denken naar Doen
Esther Bennett

Van Denken naar Doen groepstraject

Extra voor Professionalista’s:
Het ontwerp voor je salespage in .pdf of .jpg met je nieuwe aanbod t.w.v. 450 euro cadeau.

In 3 ochtenden een SLIM aanbod dat klopt: voor jou, je klant en je bankrekening.
Inclusief 30 dagen sales-support.

(Extra voor Professionalista’s: Het ontwerp voor je salespage in .pdf of .jpg met je nieuwe aanbod t.w.v. 450 euro cadeau. Zo kun je je nieuwe aanbod binnen 5 werkdagen na afloop van het traject delen met potentiële klanten, ook als het je niet lukt om je aanbod snel op je website te (laten) zetten).

Stylistic – Conny Postma

Zomer Garderobe Boost

Zomerkorting – Boek tussen half juli – half augustus een advies of traject en ontvang 10% korting.

De zomer komt eraan! Binnenkort begint onze zomervakantie al en vanaf de eerste week van juli starten ook de schoolvakanties hier in het zuiden. Dit betekent van half juli en heel de maand augustus meer ruimte in mijn agenda.
Heb jij tijdens deze zomermaanden wat extra tijd? Misschien blijf je thuis of heb je juist wat rustiger doordat anderen met vakantie zijn? Dit is het perfecte moment om eindelijk die garderobe-update te plannen waar je al zo lang over nadenkt.
Maak gebruik van deze rustige periode om met jouw persoonlijke stijl aan de slag te gaan. Een fris advies nu zorgt ervoor dat je straks na de zomer helemaal klaar bent voor het nieuwe seizoen!
Ik kijk er ontzettend naar uit om met jou en je garderobe aan de slag te gaan en te ontdekken wat écht bij je past!

Dit is een tijdelijk aanbod: boek in half juli tot half augustus (de eerste afspraak) voor traject of advies.
(geldig voor nieuwe afspraken. Niet combineerbaar met andere acties, alleen voor Professionalista’s)

Locatie: in overleg.